ماسه شور

_

کلاسیفایرها در سه مدل حلزونی و پاکتی و صفحه ای عرضه می شوند که در شستشوی خاک و مواد اضافی سنگ ها استفاده می شود.

در طرح حلزونی کلاسیفایر دارای محور حلزونی با پره های لاستیکی یا چدنی است که جهت جلوگیری از سایش و خوردگی صفحات اصلی می باشد. کلاسیفایرهای مارپیچ این گروه در ظرفیت ها و تناژ مختلف و دو نوع ساده و جکدار ساخته می شود.

ویژگی‌های کلیدی

دارای قابلیت اطمینان بالا

نصب و راه اندازی آسان

قابلیت تولید بالا

دارای امکانات فراوان

شرکت راهساز معدن ایران از بهترین تولید کنندگان ماشین آلات سنگین از جمله دستگاه ماسه شور و فیلر گیر است و به عبارتی می شود گفت که بهترین تولید کننده دستگاه ماسه شور و فیلر گیر در ایران است.

این شرکت ماشین آلات خود را در عملیات و پروژه های کوهستانی، رودخانه ها، راه و ساختمان ، معادن و آسفالت ریزی ها به مرحله بهره برداری رسانده است.

این شرکت با داشتن بیشترین ماشین آلات در کشور که حتی برخی از آنها در کشور منحصر به فرد است توانسته است بیشترین حجم کاری عمرانی و معدنی وزارت صنعت و معدن را در اختیار بگیرد.

این شرکت با تلاش نیرو های با سابقه خود از اواخر دهه 50 توانسته است قطعات ماشین های سنگین و انواع دستگاه ماسه شور و فیلر گیر را تولید و از آنها بهره برداری کند و در خاور میانه و بازار جهانی به فروش برساند.

شرکت راهساز معدن سعی کرده است که دستگاه هایش را با تکنولوژی روز مطابقت دهد و در خاورمیانه نیز فعالیت داشته باشد و در ایران حرف اول را بزند و بیشترین حجم کاری پروژه های کشور را بر عهده بگیرد.

مشخصات فنی

مشخصات فنی ماسه شور
مشخصات فنی ماسه شور
ماسه شور
ماسه شور

نظرات بسته شده اند.