کارخانه گچ

_

دستگاه و تجهیزات کارخانه گچ بسته به اینکه این کارخانه قصد تولید چند نوع گچ، در چه حجم و کیفیتی را دارد، متفاوت است. یکی از مهمترین عوامل در ساخت گچ با کیفیت و مناسب برای هر کاربردی استفاده از دستگاه و تجهیزات کارخانه گچ با کیفیت و مرغوب است.

شرکت راهساز معدن به عنوان بهترین تولید کننده دستگاه و تجهیزات کارخانه گچ در ایران فعالیت می‌کند. این شرکت با بیش از دو دهه تجربه و حضوری مستمر در پروژه‌های موفق راهسازی و معدن علاوه بر استفاده از دستگاه و تجهیزات کارخانه گچ آن در پروژه‌های داخلی و قبول سفارشات به هر حجم و اندازه‌ای، در این سال‌ها توانسته آنها را به کشورهای مختلف صادر کند و اعتبار و نامی بین المللی برای کشورمان به همراه بیاورد.

ویژگی‌های کلیدی

اطمینان بالا

نصب و راه اندازی آسان

قابلیت تولید بالا

دارای امکانات فراوان

انواع دستگاه و تجهیزات کارخانه گچ

برای تولید گچ ساختمانی روش‌های مختلفی وجود دارد که پر استفاده ترین و پرکاربرد ترین روش تولید آن در ایران، روش تولید کوره دوار است. برای هر روش نوعی از دستگاه و تجهیزات کارخانه گچ نیاز است و بیشتر کاربرد دارد که شرکت راهساز معدن کار فروش دستگاه و تجهیزات کارخانه گچ برای هر روش و مدل ساخت گچ ساختمانی با قیمتی مناسب انجام می‌دهد. از جمله انواع دستگاه و تجهیزات کارخانه گچ می‌توان به هایر (قیف سنگ شکن)، فیدر سنگ شکن، آسیاب فکی، نوار نقاله، آسیاب چکشی، الواتور، سیلوی مواد خام، فیدر زیر سیلو، نوار انتقال بار به کوره، مشعل، پیش کوره، سیلیکون، سرند، دستگاه پر کردن پاکت گچ، سیلو دمپخت، سیلو گچ آماده بارگیری و … اشاره کرد.

4 نوع گچ ساختمانی

گچ یک نوع مصالح ساختمانی است. هدف اصلی استفاده از گچ در ساخت و سازها تزئین یا محافظت از سطوح دیوارها یا سقف‌ها است. آنها ظرفیت تحمل بار را ندارد. به گچی که در نمای بیرونی ساختمان از آن استفاده شود، رندر گفته می‌شود. هر کدام از این انواع گچ را می‌توان با کمک انواع دستگاه و تجهیزات کارخانه گچ پیشرفته شرکت راهساز معدن با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت ساخت. انواع گچ ساختمانی عبارتند از:

  • گچ سیمانی
  • گچ خشتی
  • سنگ گچ
  • گچ آهک
کارخانه گچ

توضیحات‎

فروش دستگاه و تجهیزات کارخانه گچ

فروش دستگاه و تجهیزات کارخانه گچ با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت توسط شرکت راهساز معدن انجام می‌شود. از بهترین مواد اولیه و جدیدترین فناوری برای طراحی و ساخت این دستگاه‌ها و تجهیزات استفاده شده است. این شرکت با سابقه‌ای درخشان و تجربه بی نظیر اقدام به تولید دستگاه ها و تجهیزات مربوط به دستگاه و تجهیزات کارخانه گچ و نصب و ارسال با بهترین خدمات پس از فروش و پشتیبانی می‌کند.

شرکت راهساز معدن یک شرکت تولید کننده و فروشنده دستگاه و تجهیزات کارخانه گچ به صورت مستقیم، دست اول و بدون واسطه است. این شرکت آماده دریافت انواع سفارشات طراحی و ساخت این دستگاه‌ها و تجهیزات و قطعات آنها به هر تعداد و هر حجمی با هر نوع کیفیتی است.

این شرکت یکی از بزرگترین شرکت‌های صادر کننده دستگاه و تجهیزات کارخانه گچ و قطعات آنها به بازارهای بین المللی است. حجم صادرات این دستگاه‌ها و تجهیزات و قطعات آنها به بازارهای خارجی و کشورهای بین المللی بالا است و کمک بزرگی به اقتصاد کشور می‌کند. نام و آوازه دستگاه و تجهیزات کارخانه، شرکت راهساز معدن در بازارهای داخلی و خارجی طنین انداز شده است.

نظرات بسته شده اند.