قطعات راهسازی و زیر بندی | قطعات زیربندی ماشین آلات راه سازی

قطعات زیر بندی و راهسازی

قطعات راه سازی و زیر بندی

_

شرکت راه صنعت

شرکت راه صنعت دارای دو دهه تجربه در حوزه تولید قطعات زیربندی ماشین آلات راه سازی است. این شرکت طی سال های متمادی فعالیت در این حوزه اقدام به فروش این قطعات با قیمت های استثنایی نموده است. شرکت راه صنعت با تولید مداوم این قطعات در طی این سال ها اقدام به ارسال این قطعات به خارج از ایران نموده است.

شرکت راه صنعت دارای هزاران پروژه موفق در زمینه ساخت قطعات زیربندی ماشین آلات راه سازی می باشد. هدف ما در شرکت راه صنعت تولید و فروش بهترین قطعات زیربندی ماشین آلات راه سازی است. در راستای این هدف و برای جلب رضایت مشتریان ما در شرکت راه صنعت دستگاه ها و قطعات را تولید می کنیم و بدون واسطه به فروش می رسانیم.

فروش قطعات زیربندی ماشین آلات راه سازی

  شرکت راه صنعت انواع قطعات زیربندی ماشین آلات راه سازی را تولید و به فروش می رساند. شما می توانید انواع ماشین آلات راه سازی  را از  این شرکت با مناسب ترین قیمت ها خریداری نمایید. در ادامه قصد داریم تا تعدادی از قطعات تولیدی شرکت راه صنعت را به شما معرفی نماییم.

 

انواع قطعات زیربندی ماشین آلات راه سازی

باکت بولدوزر

باکت بولدوزر: با این باکت می توان در خاک ایجاد شکاف و شکست نمود.

تیغه بولدوزر

تیغه بولدوزر: از این تیغه در کارهای سبک ساختمانی استفاده می شود.

تیغه بیل مکانیکی

تیغه بیل مکانیکی:  از این تیغه برای مسطح نمودن سطوح استفاده می شود.

تیغه گریدر

تیغه گریدر: این تیغه می تواند خاک را برش دهد و باعث شکل دهی جاده شنی شود. همچنین توانایی مسطح نمودن سطح خاک را نیز دارد.

ناخن

ناخن: ناخن  بخش کوچکی از باکت است و به لبه جلویی آن متصل می شود. کار آن نفوذ به دل خاک و جا به جا کردن حجم زیادی از خاک است.

زنجیر بیل مکانیکی

زنجیر: زنجیر باعث می شود که وسیله در هر شرایطی حرکت کند و بتواند به مسیر خود ادامه دهد.

چرخ جلو بیل مکانیکی

چرخ جلو: از این چرخ در انواع ماشین آلات راه سازی مثل لودر و بلدوزر استفاده می شود.

دنده اسپراکت

دنده اسپراکت:  اسپراکت ها برای کار کردن در شرایط سخت به کار می روند. از این وسیله در انواع ماشین آلات راه سازی و کشاورزی استفاده می شود.

کلنگ لودر

کلنگ: از این وسیله برای کندن زمین های سخت استفاده می شود.

گوشه بولدوزر

گوشه بولدزر:  از این تیغه در کارهای سبک ساختمانی استفاده می شود.

تولید قطعات زیر بندی ماشین آلات راه سازی

شرکت راه صنعت تولید کننده دسته اول قطعات زیربندی ماشین آلات راه سازی است. شرکت راه صنعت سفارشات شما را به هر تعداد که باشد دریافت می کند و آن ها را برای شما ارسال می کند. شرکت راه صنعت قطعات و دستگاه های مورد نیاز شما را با کیفیت درجه یک و کم نظیر تولید می نماید. شرکت راه صنعت پس از تولید قطعات و حمل و ارسال قطعات به مکان مورد نظر شما، قطعات را برای شما نصب می نماید.

جهت دریافت قیمت و مشاوره رایگان با شماره های زیر تماس بگیرید:

قطعات راهسازی و زیر بندی

نظرات بسته شده اند.