قطعات سنگ شکن عمودی (ماسه ساز)

قطعات دستگاه سنگ شکن عمودی (ماسه ساز)

قطعات سنگ شکن عمودی (ماسه ساز)

_

قطعات سنگ شکن عمودی (ماسه ساز) چیست ؟

در این مطلب سعی داریم با معرفی شرکت راه ساز معدن ، یکی از پیشروترین تولید کنندگان بسیار معتبر انواع ماشین آلات و تجهیزات سنگ شکن ، ماسه ساز و قطعات سنگ شکن عمودی (ماسه ساز) ، ضمن معرفی دستگاه ماسه ساز و قطعات سنگ شکن عمودی (ماسه ساز) ، تاثیر چشمگیر این شرکت را بر صنعت کشور ، در این حوزه بررسی نماییم .

به طور کلی قطعات سنگ شکن عمودی (ماسه ساز) پس از آن که در کشور، توسط برخی از شرکت های معتبر خصوصا شرکت راه ساز معدن ، تولید گردید، کشور را از حیث وارد کردن انواع قطعات این نوع دستگاه ها و خصوصا قطعات سنگ شکن عمودی (ماسه ساز) ، به خود کفایی رساند و تاثیر زیادی بر اقتصاد کشور ، هم به علت اقتصادی تر بودن قیمت نهایی این قطعات در تولید داخل کشور و هم از حیث صرفه جویی ارزی جهت وارد نمودن قطعات سنگ شکن عمودی (ماسه ساز) و سایر تولیدات این شرکت، منتفع نمود .

ساخت، تولید و توزیع قطعات سنگ شکن عمودی (ماسه ساز)، امری ساده نبوده است و این دستاورد بزرگ، با کوشش بسیار زیاد مدیریت کارآمد و همچنین پرسنل خبره و کارکشته و استفاده و بهره مندی از برترین ماشین آلات روز میسر گردیده است و توانسته خدمت بسیار زیادی به بهبود کارایی ماشین آلات صنعتی و معدنی نماید .

قطعات سنگ شکن عمودی (ماسه ساز) و معرفی سیستم سنگ شکن عمودی :

به طور کلی، ماسه ساز ها در سطح معادن و خصوصا معدن هایی که محصولات  ماسه خرد شده و شکسته را تولید می نمایند، دارای اهمیت بسیار زیادی است . این دستگاه ، به تناسب نیاز هر معدن ، دارای تنوع زیادی از لحاظ توانایی و کارکرد و همچنین ظرفیت ساخت ماسه خرد شده می باشد . همین جا باید اشاره نمود که با توجه به اهمیت این سیستم ها در معادن ، دستیابی به قطعات سنگ شکن عمودی (ماسه ساز) ، بسیار اهمیت دارد .

این سیستم ها طی فرایند خاصی ، پروسه ی خرد نمودن و ماسه سازی متریال سنگی و خشک و همچنین ، عدم چسبنده را بر عهده دارند  . قطعات سنگ شکن عمودی (ماسه ساز) ، این سیستم ها را به گونه ای تنظیم می نماید که با توان و قدرتی حدود 450 مگا پاسکال ، بتوان فرایند خرد کردن انواع سنگ ها نظیر سنگ آهک، بازالت، کوارتز، گرانیت و دیگر انواع سنگ ها را انجام داد و از آنها اندازه های کوچک ماسه ای استخراج کرد که در بسیاری از صنایع ، می توانند مورد استفاده قرار گیرند .

قطعات سنگ شکن عمودی (ماسه ساز) با دارا بودن سیستمی چکش مانند ، فرایند شکستن و خرد نمودن را ، بر پایه ی دوران و چرخش ، حول محوری عمودی انجام می دهند و به میزان زیادی در تبدیل این سنگ ها به انواع ماسه ، کمکی سایان می نمایند .

ظرفیت ورودی و خروجی سیستم :

قطعات سنگ شکن عمودی (ماسه ساز) به گونه ای تنظیم شده است که با طی نمودن پروسه ی توضیح داده شده ، قادر به ورود 25 تا 40 تن ، در هر ساعت می باشند . طی اسن فرایند ، قطعات سنگ شکن عمودی (ماسه ساز)، حجمی در حدود هفتاد تا 80 درصد مواد اولیه را، به ماسه تبدیل می نماید .

میزان اندازه ی این ماسه ها در بازه ای بین 0 تا 8 میلی متر ، متغیر است ، البته می توان با اندکی تلورانس این میزان را تا حدود 10 میلی متر نیز، در نظر گرفت . خروجی این سیستم، ماسه هایی با اندازه های یاد شده و دارای شکلی نسبتا گرد و بی گوشه و خرد شده ، است. این سیستم که دارای سه ورودی و درب جداری و جانبی است ، پس از عمل خرد نمودن سنگ ها و تبدیل آنها به ماسه هایی با مشخصات یاد شده؛ آنها را بیرون می دهد، ضمن اینکه با باز شدن این سه درب ، تمامی قطعات سنگ شکن عمودی (ماسه ساز) ، قابل دسترسی، ترمیم، یا در صورت لزوم تعویض می باشند .

به همین دلیل ، به سادگی می توان هر گونه تعمیر یا تعویضی را بر روی قطعات سنگ شکن عمودی (ماسه ساز) ، اعمال نمود و نیازی به اورهال نمودن سیستم ، جهت تعمیرات ، وجود ندارد و تقریبا همه ی وسایل و قطعات سنگ شکن عمودی (ماسه ساز) ، به راحتی از این طریق ، قابل دسترسی و تعمیر یا تعویض هستند . این سیستم ماسه ساز نوع خاصی ، از انواع دستگاه های ماسه ساز است که محوریت چکش های خرد کننده ی آن در حالت عمودی قرار دارد، و به همین دلیل است که به نام ماسه ساز های با شافت عمود هم، شناخته می شود.

قطعات سنگ شکن عمودی (ماسه ساز) در شرکت راه ساز معدن :

فروش قطعات سنگ شکن عمودی (ماسه ساز) ، در شرکت راه ساز معدن ، با توجه به مقدمه ای که عنوان شد ، می تواند برای معدن کارانی که با این سیستم سر و کار دارند و نیاز به هر نوع قطعه ای از آن دارند، یک انتخاب ایده آل باشد .

انواع قطعات سنگ شکن عمودی (ماسه ساز) از قبیل بازویی، بغل بند یا جداره ی روتور، بغل بند دریچه ها، سقف ، بلبرینگ فلنجهای خاص این دستگاه ، انواع بوش های رابط فلنج و پایه دینام، پولی دینام، و سر شافت ، پیچ های چشمی، چکش خرد کننده، و دیگر قطعات سنگ شکن عمودی (ماسه ساز) ، را می توانید از طریق این شرکت بسیار ساده در اختیار داشته باشید و هر گونه سفارش را با کیفیتی بی نظیر و بسیار بالا در کمترین زمان تحویل بگیرید .

این سیستم که به راک اند راک نیز معروف است، یکی از مدرن ترین دستگاه های ماسه ساز و سنگ شکن در جهان است که به علت بازدهی و کارایی بسیار خوب خود، توانسته ، در بسیاری از نقاط عملکرد بی نظیری از خود نشان دهد .

در این راستا، فروش قطعات سنگ شکن عمودی (ماسه ساز) ، در شرکت راه ساز معدن ، از جمله قابلیت های متنوع این شرکت است که زمینه و بستری بسیار ایده آل، جهت تهیه ی هر نوع قطعات سنگ شکن عمودی (ماسه ساز)، را در اختیار اهالی حوزه ی معدن و دیگر صنایع قرار داده است .

این شرکت بزرگ و معتبر، با تجربه ی بسیار زیادی که در ساخت، طراحی ، تولید و عرضه ی انواع ماشین آلات و تجهیزات راه سازی و معدنی دارد ، امروزه به یکی از معتبرترین برند های ایرانی در صنعت، مبدل گردیده است و شما عزیزان می توانید تنها، با مراجعه به وب سایت این شرکت و ثبت سفارش خود، بهترین انواع قطعات سنگ شکن عمودی (ماسه ساز)، را در کمترین زمان ممکن و با بهترین کیفیت در اختیار داشته باشید .

 

شرکت راه صنعت نیز یکی از شرکت های اقماری و زیر مجموعه راه ساز معدن بوده و در زمینه تولید و تامین قطعات یدکی دستگاه های سنگ شکن فعالیت می نماید.

قطعات ماسه ساز عمودی

نظرات بسته شده اند.