قطعات نوار نقاله

قطعات دستگاه نوار نقاله

قطعات الواتور(نوار نقاله)

_

فروش قطعات الواتور(نوار نقاله)

تامین الواتور(نوار نقاله) و قطعات الواتور(نوار نقاله) که به آن کانوایر نیز گفته می شود، مانند شاسی فلزی، لاستیک، غلتک، رولیک تغییر مسیر دهنده، رولیک نگهدارنده لاستیک، رولیک بالایی، لاستیک، الکتروموتور، دنده و زنجیر انتقالی، رولیک انتقالی (چرخ دنده)، شاسی و رولیک پایینی، از دیرباز در کشور ما نیز مورد استفاده های متفاوت قرار می گرفته است . اما در کمال تاسف، الواتور(نوار نقاله) ها و قطعات الواتور(نوار نقاله) ، تا چندی قبل از جمله ی بیشترین موارد وارداتی کشور بودند . اما همت دانشمندان، متخصصان و کارشناسان جوان و نخبه ی کشور مان چندی است که تا حدود بسیار زیادی ، کشور را در این زمینه تا حدود زیادی خود کفا نموده است و این را باید مرهون پشتکار جوانان این مرز و بوم بود .

 

واردات و توزیع لاستیک الواتور(نوار نقاله)

یکی از مهترین قطعات الواتور(نوار نقاله) لاستیک آن می باشد که ما می توانید از شرکت راه صنعت با بهترین کیفیت و نازلترین قیمت تهیه نمایید. همچنین شما مشتریان عزیز می توانید جهت استعلام قیمت و یا مشاور بصورت رایگان با همکاران ما در بخش فنی و فروش با شماره هایی که در انتهای مقاله آمده است، تماس حاصل نمایید.

لاستیک نوار نقاله

در شرکت راه صنعت قطعاتی چون شاسی فلزی که عضو اساسی نوار نقاله است، لاستیک های نوار نقاله در انواع متفاوت و استاندارد، غلتک، رولیک تغییر مسیر دهنده که یکی از مهم ترین غلتک ها است و وظیفه تغییر مسیر نقاله را بر عهده دارد، رولیک نگهدارنده لاستیک ، رولیک بالایی یا فک بالایی یا فوقانی، لاستیک های مخصوص نوار نقاله، الکتروموتور، دنده و زنجیر انتقالی، رولیک انتقالی (چرخ دنده)، شاسی و رولیک پایینی یا فک پایینی ، با بهترین کیفیت و بالاترین استاندارد های جهان ، عرضه می گردد.

قطعات الواتور

توضیحات‎

نوار نقاله و قطعات نوار نقاله ، به طور کلی یکی از ابزار جابه جایی مدرن و امروزی هستند، که می توانند با سرعت بسیار مناسب و امنیت بسیار بالایی ، به جای وسیله ها و تجهیزات گران قیمت، محدود و پرخطر و جاگیری مانند لیفتراک ها یا انواع بالابرهای ماشینی دیگر ، مورد استفاده قرار گیرند . به همین دلیل است که آلمان ، یکی از صنعتی ترین کشور های جهان استفاده از تسمه نقاله ها را در کلیه ی صنایع، از معادن گرفته تا امور خدماتی فروشگاهی و مارکت ها، به عنوان اصلی ترین وسیله ی جابه جایی، مورد توجه قرار داده است .

از معتبر ترین و مشهورترین شرکت هایی که در تولید قطعات نوار نقاله ، طراحی و تولید قطعات نوار نقاله ، و فروش قطعات نوار نقاله در کشور ، توانسته طی سال های اخیر اقدامات بسیار بزرگی انجام دهد ، می توان به شرکت راه صنعت اشاره نمود .

 

نوار نقاله چیست و تولید قطعات نوار نقاله تا چه حد اهمیت دارد؟

همه ما هر روزه با انواع نوار نقاله یا کانوایر ها برخورد داریم؛ چه در فروشگاه های زنجیره ای در صندوق داری، در دستگاه های ورزشی مانند تردمیل ها، چه در فرودگاه ها و بازرسی های فیزیکی گیت ها و چه در ابعاد صنعتی ، که شاید زیاد به چشم ما نخورده باشد ، مانند انواع نوار نقاله های صنعتی بزرگ در معادن و دیگر صنایع و خدمات .

تولید قطعات نوار نقاله ، با توجه به اینکه نوارهای نقاله مانند هر نوع وسیله ی لجستیکی و حمل و بارگیری دیگری، دارای استهلاک خاص خود هستند،

به همین دلیل قطعات نوار نقاله ، برای اجرای تعمیرات و بر حسب ضرورت تعویض برخی از اجزاء این سیستم، از اهمیتی بسیار زیاد برخوردار است . چرا که در فضای اقتصادی و تحریمی امروز ، نه تنها تهیه ی این گونه اجزا و قطعات نوار نقاله ، به کاری بسیار سخت بدل شده است ، بلکه در نهایت هم اگر این قطعات را بتوان وارد نمود، نمونه های نازل و کم کیفیت ، به دست مصرف کننده خواهد رسید .

نوار های نقاله ، و قطعات نوار نقاله در بیش از هشتاد سال پیش ، یکی از مهم ترین سیستم های حمل و جا به جایی در کارخانجات صنعتی بوده است . به عنوان مثال در کارخانه های سیمان، این نوار نقاله ها هستند که کیسه ها را تا محل دپو و  حمل جابه جا می نمایند و خصوصا در معادن ، این نوار نقاله ها هستند که انواع مواد معدنی مانند زغال سنگ، را از تونل های گاها بسیار طولانی و غیر قابل دسترس خارج می کنند و به محل انبار این مواد ، می رسانند .

 

نوار نقاله ها می توانند چه طولی را کاور کنند و قطعات نوار نقاله ، در این راستا چه نقشی بازی می نمایند ؟

می توان گفت، که تقریبا در صورت طراحی صحیح سیستم نوار نقاله ، هیچ محدودیتی برای طول یک خط متکی بر نوار نقاله جهت حمل انواع متریال و مواد گوناگون، وجود ندارد . در این مورد شاید ذکر چند مثال بتواند بهتر ، به  فهم این موضوع، کمک نماید. به عنوان مثال، خط معدن های فسفات در یکی از معادن کشور مراکش ، در منطقه ای کاملا بیابانی بنا شده است؛ که طول آن شصت و یک مایل برابر با 98 کیلومتر است! این طولانی ترین خط نوار نقاله ی جهان تا به امروز است ، اما به راحتی می توان فواصل بسیار بلند تری بنا بر نیاز، ایجاد و اجرا نمود .

از دیگر خطوط انتقال نوار نقاله ای که اهمیت قطعات نوار نقاله را به صورت بسیار فزاینده ای نمایش می دهد، طول نوار نقاله ای است که در فرودگاه دبی ، برای جابه جایی بار مسافران ایجاد شده است و این خط که در سال 2008 آماده ی بهره برداری گردید ، نزدیک به 63 کیلومتر طول دارد، اما قطعات نوار نقاله اهمیت خود را در این مقاله بسیار بهتر نمایان می سازند، چرا که از انواع قطعات نوار نقاله ی امروزی و مدرن در طول این خط بلند و بسیار مدرن ، مورد استفاده قرار گرفته است .

در همین راستا ، در سال 97 نیز ، طولانی ترین نوار نقاله در معدن سنگ آهن خواف ( واقع در سایت توسعه ی ملی ) ایجاد گردید که با ، مدرن ترین انواع قطعات نوار نقاله ، ساخت داخل به بهره برداری رسید.

واردات و توزیع عمده لاستیک الواتور(نوارنقاله) در شرکت راه ساز معدن :

با توجه به توضیحات بالا، می توانید به این نکته پی ببرید که نوارهای نقاله ، تا چه حد اهمیت دارند و امروزه، تولید قطعات نوار نقاله و فروش قطعات نوار نقاله ، در داخل از چه اهمیتی برخوردار است . لذا باید به متخصصان و کارشناسانی که در موسسات متفاوت مانند شرکت راه ساز معدن ، به طراحی و تهیه ی این نوع ، قطعات مشغول هستند ، بسیار بالید که توانسته اند ، نیاز کشور را در این حوزه مرتفع نمایند .

در شرکت بسیار معتبر راه ساز معدن ، انواع قطعات نوار نقاله ، مانند تسمه نقاله صنایع سبک و سنگین ( عمومی )،تسمه نقاله مقاوم دربرابر سایش، تسمه نقاله مقاوم در برابر حرارت، تسمه نقاله مقاوم در برابر روغن، تسمه نقاله مقاوم در برابر اسید، تسمه نقاله مقاوم در برابر مواد شیمیایی، تسمه نقاله وی شکل ( V )- تسمه نقاله آجدار ( گریپ – Grip )تسمه نقاله های منجید دار ( ای پی – EP )، تسمه نقاله های استیل کرد ( اس تی – ST )، تسمه نقاله های پی وی سی ( PVC )، تسمه نقاله های پی وی جی ( PVG )، تسمه نقاله های PU ( صنایع غذایی و سبک )، انتقال مواد ( مدولار – Modular )، تسمه نقاله های ( زمانی – Timing )، رولیک رفت، رولیک ضربه گیر،رولیک برگشت، و دیگر قطعات نوار نقاله مهم همچون تجهیزات پاکیزه سازی نوار های نقاله، سیستم های تخلیه ی بار و کالا و بسیاری از قطعات نوار نقاله دیگر با بهترین کیفیت تولید و در اختیار هم وطنان قرار می گیرد .

محصولات ساخت این شرکت با دارا بودن بیش از دو دهه تجربه ی موفقیت آمیز و تولید مداوم، و اجزای هزاران پروژه موفق از مزایای بی نظیری مانند نصب، ارسال و حمل، کیفیت درجه یک و کم نظیر قطعات، دریافت سفارشات به هر تعداد، صادرات قطعات به خارج از ایران، تولید کننده، دسته اول و بدون واسطه، دستگاه ها و قطعات ، می باشد. با توجه به پیشرفت بسیار زیاد شرکت راه ساز معدن ، می توان انتظار داشت که در آینده ای نزدیک، این شرکت توانا بتواند به نو آوری های بسیار مهم دیگری در حوزه ی طراحی و ساخت قطعات نوار نقاله دست یابد .

لذا برای هر گونه خرید قطعات نوار نقاله ، می توانید با مراجعه به وب سایت این شرکت ، سفارش فروش قطعات نوار نقاله را چه از طریق ثبت سفارش و یا از طریق روابط عمومی خبره ی شرکت ، که آماده ی راهنمایی شما در هر زمینه ، خصوصا در ارتباط با تولید قطعات نوار نقاله هستند ، از طریق شماره های درج شده در وب سایت تماس گرفته و در کمترین زمان و با بالاترین کیفیت قطعات نوار نقاله سفارشی تان را ، تحویل بگیرید .

نظرات بسته شده اند.