قطعات سنگ شکن هیدروکن

قطعات دستگاه سنگ شکن هیدروکن

قطعات سنگ شکن هیدروکن

_

فروش قطعات سنگ شکن هیدروکن

شرکت راه ساز معدن یک شرکت فوق العاده در زمینه فروش قطعات سنگ شکن هیدروکن می باشد. ضمن اینکه پکیج کاملی از قطعات یدکی مربوط به این سنگ شکن ها را به مشتریان خود عرضه می کند. این شرکت برای رسیدن به کیفیت و تولید بالا همیشه تلاش کرده و به همین خاطر توانسته در زمینه ارائه قطعات سنگ شکن هیدروکن موفق باشد.

همان طور که می دانید شرکت راه ساز معدن در زمینه تجهیزات و ادوات مربوط به سنگ شکن ها فعالیت می کند. بیشترین کاربرد این وسایل مربوط به معادن می باشد. با توجه به این که معادن در حال حاضر منبع خوبی برای درآمد هستند، پس باید برای آن ها وقت گذاشت. البته استفاده از قطعات سنگ شکن هیدروکن تنها مربوط به معادن نمی گردد. در حال حاضر بازار مصالح فروش ها و تولیدگران مصالح داغ تر از سایر معادن می باشد.

شرکت راه صنعت نیز یکی از شرکت های اقماری و زیر مجموعه راه ساز معدن بوده و در زمینه تولید و تامین قطعات یدکی دستگاه های سنگ شکن فعالیت می نماید.

قطعات سنگ شکن هیدروکن (مخروطی)

توضیحات‎

لیست قطعات سنگ شکن هیدروکن شرکت راه صنعت

شرکت راه ساز معدن لیست کاملی از قطعات سنگ شکن هیدروکن را با کیفیت درجه یک و بی نظیر به معادن و سازمان های ذی ربط ارائه می کند.

منتل 2

منتل یک قطعه بسیار سنگین در میان قطعات سنگ شکن می باشد که وزنی معادل با چهارصد کیلوگرم دارد. این قطعه سنگین برای خرد کردن سنگ ها مدنظر قرار می گیرد. سنگ ها با ورود به این قطعات خرد خواهند شد. این قطعه ب سایزهای مختلف در شرکت راه ساز معدن تولید می گردد. منتل 2 برای ماسه مورد استفاده قرار می گیرد.

منتل 4

این قطعه نیز همانند منتل 2 از قطعات سنگ شکن می باشد. این قطعه شرکت راه ساز معدن نیز برای تولید سنگ های درشت تر مورد توجه قرار می گیرد. با منتل 4 شن تولید می گردد.

کانکیو 2

این قطعه نیز مانند منتل از وزن قابل توجهی برخوردار است و حدود 450 کیلوگرم می باشد. مخروطی بوده و برای تکمیل فرآیند خرد شدن سنگ ها مورد توجه قرار می گیرد. این قطعه میان تاپشل قرار خواهد گرفت. از کانکیو 2 برای سنگ هایی با ابعاد50×40×40 میلی متر استفاده می شود. شرکت راه صنعت نیز قطعه مناسب با کار را در اختیار شما قرار می دهد.

کانکیو 4

عملرد این قطعه نیز مشابه کانکیو 2 بوده اما برای سنگ هایی با ابعاد 75×50×50 میلی متر مورد استفاده قرار می گیرد.

کانکیو 5

این کانکیو برای شکستن سنگ هایی با ابعاد 125×75×75 میلی متر مورد توجه قرار می گیرد.

کانکیو 6.5

این مدل کانکیو نیز برای سنگ هایی با ابعاد 150×100×100 میلی متر کاربرد دارد.

کانکیو 8

از این کانکیو برای شکستن سنگ هایی با ابعاد 175×125×125 میلی متر کمک گرفته می شود.

کانکیو خشتی 310 هیدروکن سوپریور

این کانکیو در جنس با سایر کانکیوها متفاوت بوده و از نوع خشتی می باشد. این در حالی است که کانکیوها بیشتر در نوع فولاد منگنزی مولیبدن تولید می گردند.

هیدروکن سوپریور

این سنگ شکن نیز در شرکت راه ساز معدن مورد توجه می باشد. این سنگ شکن قابلیت زیادی در شکستن سنگ های سخت دارد. ظرفیت کافی برای ورود سنگ را دارد. از آن برای تولید ماسه و شن استفاده می شود. وزن پایین دارد و به همین خاطر در نصب و حمل شما را با مشکل مواجه نخواهد کرد. شرکت راه ساز معدن این سنگ شکن را به عنوان سنگ شکن اولیه و ثانویه در معادن معرفی می کند.

باتمشل

سنگ شکن هیدروکن شرکت راه ساز معدن از 2 قطعه با وزن بالا تشکیل شده است. تابشل و باتمشل این دو قطعه می باشند. تابشل به باتمشل بسته می شود.

تابشل دو بازو بلند

همان طور که گفتیم تابشل با 12 مهره به باتمشل متصل می شود. ریختن سنگ به درون سنگ شکن میان بازوهای تابشل انجام می گیرد. در واقع کانکیو در درون تابشل قرار گرفته و عمل شکسته شدن سنگ ها در آن اتفاق می افتد. این تابشل دارای دو بازو طویل می باشد.

تابشل دو بازو کوتاه

این تاپشل از نظر ویژگی و خصوصیات مانند سایر تاپشل ها عمل می کند اما در نوع بازوها کوتاه می باشد.

تاپشل 8

این تاپشل نیز در هیدروکن مدل8-36 شرکت راه صنعت مورد توجه قرار می گیرد و از قطعات سنگ شکن هیدروکن می باشد. در این سنگ شکن از کانکیو 8 و منتل 4 نیز کمک گرفته می شود.

تاپشل سوپریور

این تاپشل در سنگ شکن سوپریور شرکت راه ساز معدن مورد توجه می باشد. در واقع این تاپشل متناسب با این سنگ شکن طراحی شده است.

کانکیو 900 روسی

این قطعه شرکت راه ساز معدن از قطعه های بسیار سنگین به کار رفته در سنگ شکن ها می باشد که جایگاه ویژه ای در خردایش سنگ دارد. این کانکیو فضای محکم و بزرگی را به خود اختصاص می دهد و برای موارد خاص به کار می رود.

منتل 900 روسی

این منتل نیز در نوع بزرگ تولید شده و به شکل هماهنگ با کانکیو 900 روسی شرکت راه ساز معدن به کار می آید. استحکام و ظرفیت بالا از مهم ترین ویژگی های این تولیدات می باشند.

هندسنتر هیدروکن نافی بلند

این هیدروسنتر نیز توسط شرکت راه ساز معدن تولید می گردد. هیدروسنترها در انواع هیدروکن ها دیده می شوند و فواید زیادی در خردایش دارند. هدسنتر در سنگ شکن هیدروکن به شکل مخروطی دیده می شود و بر روی شفت اصلی سنگ شکن واقع شده است. منتل نیز در ادامه بر روی این قطعه متصل می گردد. این هدسنتر در نوع طویل تولید شده است.

هدسنتر هیدروکن نافی کوتاه

این هدسنترها در واقع جزء اصلی برای خردایش سنگ محسوب می شوند و از نظر شکلی کوتاه و بلند می باشند.

هدسنتر سوپریور

جالب است بدانید که کانکیو موجود در قطعات سنگ شکن سوپریور با نمونه هیدروکن متفاوت است. به طوری که وزن شفت و هدسنتر به حدود 2400 کیلوگرم می رسد.

مهره سر شفت

مهره سر شفت یکی از قطعات سنگ شکن هیدروکن و دیگر سنگ شکن ها می باشد. این قطعه وظیفه اتصال منتل و کانکیو را در سنگ شکن دارد و از آن به عنوان شافت اصلی نیز یاد می شود.

بوش فولادی MO40

بوش ها از قطعات مهم در سنگ شکن ها می باشند. ضمن اینکه در جنس های لاستیکی، برنجی، فولادی و … تولید می گردند.

بوش اسپایدر کوچک

در درون بدنه اصلی هیدروکن دو قطعه به نام تاپشل و باتمشل وجود دارد. شرکت راه ساز معدن این دو قطعه را از جنس کربن تولید می کند. تابشل به کمک دوازده مهره به باتمشل متصل می گردد. این در حالی است که هدسنتر یا همان کانکیو نیز در داخل تاپشل جای می گیرد. محل قرار گیری اسپایدر بر روی تاپشل است. در واقع اسپایدر بر روی تاپشل قرار گرفته است. برای عمر مفید قطعات سنگ شکن هیدروکن، روغن کاری مورد توجه قرار می گیرد. این روغن کاری در جهت طولانی شدن عمر قطعات خواهد بود. ضمن اینکه از سایش و نابودی قطعات نیز جلوگیری خواهد کرد. بوش اسپایدر کوچک نمونه این قطعه روغن کاری شده در اندازه کوچک است.

بوش اسپایدر بزرگ

این قطعه نیز از نظر کارکرد مانند بوش اسپایدر کوچک می باشد و تنها تفاوت آن با نمونه قبلی در اندازه بزرگ تر است.

لاینر راست سوپریور

از قطعات مفید در سنگ شکن سوپریور بوده و از نظر جهت در سمت راست قرار گرفته است.

لاینر چپ سوپریور شرکت راه صنعت

این قطعه مهم سنگ شکن سوپریور در سمت چپ وسیله قرار داشته و ضرورت وجودش به خوبی احساس می گردد.

لاینر وسط سوپریور

این لاینر در قسمت میانی سنگ شکن سوپریور جای گرفته و نقش مهمی در وسیله دارد.

بازویی سوپریور

این مدل به دلیل ورودی های مربوط به سنگ شکن سوپریور به این نام معروف شده است. در این نوع سنگ شکن شرکت راه صنعت، از بازو برای ریختن سنگ ها به درون محفظه استفاده شده است.

منتل سوپریور

از قطعات مهم در سنگ شکن می باشد. منتل عمل خردایش را با هماهنگی کانکیو انجام می دهد.

سنگ شکن های سوپریور و هیدروکن در نمونه و شکل های مختلفی تولید می شوند.

سنگ شکن کاپی

سنگ شکن کاپی نمونه ای از سنگ شکن های سوپریور می باشد که عمل خرد کردن سنگ ها را به شکل ضربه ای انجام می دهد و از این منظر بسیار قابل توجه می باشد.

گلدانی هیدروکن

این قطعه فوق العاده در لیست قطعات سنگ شکن هیدروکن قرار می گیرد و از آلیاژ فولاد کربنی و فولاد منگنزی تولید شده است. از نظر ظاهری شباهت زیادی به گلدان دارد.

چرا شرکت راه ساز معدن را انتخاب کنیم؟

شرکت راه ساز معدن یک شرکت فوق العاده موفق در زمینه ارائه خدمات و محصولات می باشد. این شرکت در زمینه فروش قطعات سنگ شکن هیدروکن و سوپریور ید طولانی دارد.

شرکت راه ساز معدن این افتخار و اعتماد را یک ساله به دست نیاورده و این اعتماد را به دلیل عرضه محصولاتی با کیفیت درجه یک و کم نظیر از آن خود کرده است.

کیفیت درجه یک و کم نظیر قطعات باعث شده بتواند گوی سبقت را از سایر شرکت های دیگر برباید و به پرچمدار مبدل گردد.

جالب است بدانید شرکت راه ساز معدن تنها در جهت فروش قطعات سنگ شکن هیدروکن فعالیت نمی کند. بلکه این شرکت در زمینه تولید نیز سرآمد است. در واقع ما دستگاه ها و قطعات را تولید و به فروش می رسانیم.

این قطعات به خوبی قابل نصب هستند و ارسال، حمل و نصب آن ها نیز توسط شرکت انجام می شود. در این شرکت می توانید سفارشات خود را اعلام کنید و شرکت راه ساز معدن نیز قادر به دریافت سفارشات به هر تعداد می باشد.

این شرکت در زمینه صادرات قطعات به خارج از ایران نیز مشارکت دارد و تولید کننده اصلی می باشد. کلیه خدمات و محصولات شرکت راه ساز معدن دسته اول و بدون واسطه به مشتریان ارائه می گردد.

این شرکت حدود دو دهه تجربه و تولید مداوم در زمینه فروش قطعات سنگ شکن هیدروکن و دیگر سنگ شکن ها داشته است. جالب است بدانید که شرکت راه ساز معدن قیمت های استثنایی و منصفانه برای محصولات خود در نظر گرفته است. بیشتر این خدمات به شکل عالی و منصفانه در اختیار مشتریان قرار خواهد گرفت.

شرکت راه ساز معدن کارهای موفق دیگری نیز در پرونده خود دارد. این شرکت یک شرکت فوق العاده می باشد که در زمینه های مختلف از جمله فروش قطعات سنگ شکن هیدروکن فعالیت دارد.

اگر به سایت شرکت راه ساز معدن مراجعه کنید، خواهید دید که این شرکت معتبر برای ارائه خدمات و محصولات به مشتریان امتیازات زیادی را در نظر گرفته است. این موضوع برای انتخاب شدن اهمیت زیادی دارد.

به همین خاطر از این شرکت به عنوان یک شرکت دسته اول در زمینه ارائه قطعات سنگ شکن هیدروکن و … یاد می شود. این شرکت در کارنامه و رزومه خود هزاران پروژه موفق را به ثبت رسانده است. همین موضوع اعتماد بسیاری از کاربران و مشتریان به شرکت راه ساز معدن را به دنبال دارد. وجود این پروژه ها نشان از موقعیت عالی این شرکت در ارائه خدمات و محصولات می باشد. ضمن اینکه ارائه محصولات از سوی شرکت مورد نظر با امتیازهای ویژه و قابل توجه همراه است.

نظرات بسته شده اند.