قطعات کارخانه آسفالت

قطعات کارخانه آسفالت

قطعات کارخانه آسفالت

_

فروش قطعات کارخانه آسفالت  با کیفیت عالی و قیمت مناسب در شرکت راه ساز معدن خدمت خالصانه ما به صنعت کشور و اشتغا­ل ­زایی می باشد. کارخانه آسفالت به عنوان کارخانه ­ای است که پوشش جاده ­ای با ارزشی به نام آسفالت را از ترکیب شن و ماسه، سنگ و غبار یا سنگریزه با قیر تولید می کند.

این محصول مهم در هر کشوری استانداردهای خاص خود را دارد؛ اما در نهایت بهترین گزینه برای پوشش جاده­ها می باشد.

مجموعه کامل فروش قطعات کارخانه آسفالت

 فروش قطعات کارخانه آسفالت  برای ساختن این روکش فوق ­العاده خیابانها و جاده­ها هم اکنون در شرکت راه ساز معدن به صورت یک مجموعه کامل  انجام می شود.  قبل از پرداختن به قطعاتی که برای کارخانه شما تامین می کنیم لازم است سخنی چند درباره بازار این محصول در دنیا خدمت شما عرض کنیم.

فروش قطعات کارخانه آسفالت  از زمانی بیشتر رونق گرفت که خیابانها پر از خودرو شد، حمل و نقل با وسایل نقلیه گسترش  یافت و دیگر جاده­های خاکی جوابگوی افراد نشدند؛ به طوریکه امروزه کیفیت جادهها و خیابانهای هر کشوری نشان دهنده توسعه و پیشرفت آن کشور است.

هم اکنون در دنیا سالانه بیش از 115 میلیون تن قیر تولید می شود که حدود 7 درصد آن که میتوان گفت حدود 6 میلیون تن است در ایران تولید می گردد. اگر تاریخ را بنگریم روزی که کشورهای همسایه در جاده­ های خاکی تردد می کردند کشور ما در حال بهبود وضعیت آسفالت جاده­های کشور بود؛ اگرچه امروزه گاها دیده می شود از آسفالت های بی­ کیفیت استفاده می گردد.

در کشور ما با دارا بودن زیر ساختهای مناسب ساخت آسفالت باکیفیت انجام می گیرد که سبب شده  صادرات آن تسهیل گردد، باتوجه به قیمت ارز، خود بهتر ارز آوری و سود آن را درک می نمایید.

 

شرکت راه صنعت نیز یکی از شرکت های اقماری و زیر مجموعه راه ساز معدن بوده و در زمینه تولید و تامین قطعات یدکی دستگاه های سنگ شکن فعالیت می نماید.

قطعات کارخانه آسفالت

توضیحات‎

لیست فروش قطعات کارخانه آسفالت

فروش قطعات کارخانه آسفالت  را با معرفی سیلوی مصالح سرد شروع می کنیم که برای داشتن آسفالتی با  ترکیب یکنواخت لازم است؛

* باید  تغذیه کننده ­هایی وجود  داشته باشد که عملکرد عالی داشته باشند سیلو یا فیدر تولیدی ما  به گونه ­­ای طراحی و ساخت  شده است که دقت اندازه­ مصالح انباشه شده بالا باشد و به صورت کنترل شده و کم کم با نوار نقاله انتقال داده شود. سیلو یا فیدر مصالح سرد اولین دستگاه کارخانه آسفالت است و از تعدادی مخزن و نوار تغذیه کننده تشکیل شده است.

*قطعه بعدی که در لیست فروش  قطعات کارخانه آسفالت شرکت راه صنعت وجود دارد نوار نقاله تغذیه شماره 1 و 2 میباشد که نقش انتقال مصالح را از سیلوی مصالح به خشک کن یا درایر را به عهده دارد.

*خشک کن یا درایر سومین قسمتی است که یک کارخانه آسفالت نیاز دارد و در مجموعه فروش قطعات کارخانه آسفالت  باید عرضه گردد. این دستگاه از بهترین قسمتهای تولیدی شرکت ماست؛ علتی که سبب شد ما در ساخت آن توجه ویژه ­ای داشته باشیم به خاطر اهمیت خاص آن می باشد؛

 در یک کارخانه تولید اسفالت خشک کن را می توان گفت مهمترین قسمت کارخانه؛ زیرا شن و ماسه را خشک کرده و در کنار آن داغ نیز می کند. البته قابل ذکر است؛ در کارخانجات افقی برخلاف برج آسفالت که تنها کار پخت در درایور انجام می شود در نوع افقی به عنوان میکسر نیز عمل نموده و با میکس قیر و  ذرات  با شن و ماسه ترکیب آسفالت را عرضه می کند.

در قسمت خشک کن از مشعل توربوجت دوگانه سوز استفاده می گردد توربوجت نوعی موتور جت است که در آن هوای مکیده شده با سوخت مخلوط می شود سپس عمل احتراق انجام شده و گاز داغی تولید می گردد. مزیت دوگانه سوز بودن کمک میکند  شما از گاز طبیعی هم استفاده نمایید.

*لیست فروش قطعات کارخانه آسفالت  ما را بررسی کنید چشمتان به وجود مولتی سیکلون جهت تفکیک فیلر و غبار می خورد که نشان میدهد برخلاف ساخته بعضی از شرکت ها در این مجموعه ما از چند سیکلون در یک محفظه استفاده نموده ­ایم تا جداسازی غبار از فیلر یا دانه ­های خیلی ریز به خوبی انجام شود.

*اگزوز فن یا سیستمی که نقش مکش هوا را در کارخانه آسفالت دارد در لیست فروش قطعات کارخانه آسفالت  ما،  امکان کنترل فشار هوا را در کارخانه به صورت اتوماتیک فراهم می کند.

*محیط زیست را نمیتوان نادیده گرفت باید گرد و غبار حاصله از کارخانه آسفالت جمع ­آوری گردد؛ در این راه از فیلتر آبی استفاده می گردد که در صرفه­ جویی در مصرف سوخت هم کمک کننده می باشد.

*قسمت های بعدی الواتور مصالح گرم و الواتور فیلر می باشند. الواتور همان بالابر است؛ بالابر مصالح گرم، شن وماسه داغ را از خشک کن به برج  آسفالت منتقل می کند و بالابر فیلر، ذرات ریز را به بالای برج اصلی که مخزن فیلر وجود دارد منتقل می کنند. این بالابرها از زنجیر و کاسه ­های فلزی تشکیل شده ­اند.

*نام سرند را قطعا شنیده­ اید؛ در کارخانه آسفالت نیز برای دانه­ بندی مصالح از سرند استفاده می کنند. سرند ما شن و ماسه را در چهار اندازه جدا می کند  و در سه طبقه تعبیه شده و از سیستم ویبراتوری بهره گرفته­ ایم که اجازه ندهد هیچ نقطه ساکنی در سرند باقی بماند.

*در بررسی لیست فروش قطعات کارخانه آسفالت به سیستم توزین و بچینگ الکترونیکی مصالح ما حتما توجه نمایید؛ ما این نوع سیستم توزین را درنظر گرفتیم تا طبق برنامه هر ماده­ای در مقدار مشخص از هر مخزن دریافت و ترکیب شود و سپس طبق برنامه هر مقداری که درنظر گرفته ­اید تخلیه گردد.

*ظرفیت تولیدی هر کارخانه آسفالتی بنابر برنامه ­­ای که شما برای آن تدارک دیده ­اید با ظرفیت میکسر آن رابطه مستقیم دارد؛ هر چه قدر این ظرفیت بیشتر باشد، قطعا ظرفیت تولیدی کارخانه شما بیشتر خواهد بود. در قسمت میکسر برج آسفالت گرم، شن و ماسه با فیلر و قیر ترکیب شده و محصول نهایی حاصل می گردد. این میکسر دو محوره یا توین شفت است که برخلاف جهت هم می چرخند.

*گرم کن و فلاسک قیر و سیستم سیرکولاسیون ما با شارژ قیر گرم و آبزدایی شده به کارخانه، کمکتان می کند در مصرف انرژی صرفه جویی نمایید.

 *برای ذخیره و بارگیری  آسفالت به سیلوی ذخیره آسفالت نیاز دارید که در ضخامت مناسب ساخته شده باشد و دریچه­ های آن به گونه­ ای درنظر گرفته شده باشند که در آن­ها شاهد گیر افتادن مصالح نباشیم.

*ما در لیست فروش  قطعات کارخانه آسفالت  اتاق کنترل (میز پیانویی و تابلو فرمان) را به عنوان مغز کارخانه شما با استفاده از برترین تکنولوژی­های دنیا طراحی کرده ­ایم  در اتاق فرمان تجهیزات ب­روز کنترل قدرت در کنار ابزارآلات کنترل دقیق قرار گرفته است تا تمام فرایند تحت کنترل باشد.

*اویل هیتر (روغن  داغ) که به روغنی با دمای 200 درجه اشاره می کند، جهت گرم نگه داشتن قیر کاربرد دارد و با کمک سیستم مشعل و پمپاژ که به­صورت خودکار کار می کنند تهیه می گردد و در فلاسک و سیستم رفت و برگشت قیر به میکسر و باسکول استفاده می کنند.

*و آخرین قطعه در لیست فروش  قطعات کارخانه آسفالت ما کمپرسور و سیستم کنترل پنوماتیک می باشد؛ کمپرسور همانطور که می دانید برای سیستم پنوماتیکی وظیفه تامین باد کمپرس شده را دارد. درباره دلیل انتخاب سیستم پنوماتیکی هم باید اشاره کنیم که این سیستم از سیال فراوان هوا استفاده می کند، همچنین از سیستم هیدرولیکی ارزانتر می باشد و تعمیر و نگهداری آن آسانتر است.

فروش قطعات کارخانه آسفالت  ارزان

قطعات کارخانه آسفالت که ما با داشتن 2 دهه تجربه  تولید مداوم دستگاههای  مختلف برای شما عرضه میکنیم با بهترین شرایط و قیمتهای استثنایی در اختیار شمای صنعتگر قرار میگیرد که در کنار خدمات ویژه ما برای حمل و نصب تاکنون کمک کرده است پروژه­های بسیاری را به سرانجام برسانیم.

 همچنین قابل ذکر است تولید قطعات کارخانه آسفالت که جزو محصولات عالی ما در شرکت راه ساز معدن می باشد بدون واسطه به فروش میرسد؛ زیرا امید داریم کمک کنیم چرخهای تولید بچرخد در همین راستا قطعات کارخانه آسفالت تولیدی خود را در ذیل به حضور معرفی می نماییم.

نظرات بسته شده اند.